Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan hely ahol kisminkelnek?

Van olyan hely ahol kisminkelnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy Budapesten van e valahol olyan hely ahol ki sminkelnek valamennyi pénzért ? Fiú vagyok és pattanások miatt szeretném mivel olyan esemény lesz ahol szeretnék normális arcbőrrel megjelenni. Előre is köszi a választ.

2015. máj. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Macban pénzért 15.000 az ára

neked csak alapozás és korrektor kellene

Douglassba vagy Müllerbe probálkozz, kérd meg az ott dolgozó egyik lányt hogy ha van ideje segítsen.

Ha délelőtt mész alig vannak az üzletekben

2015. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

probálkozz még a Pupa shopokban (Westend, Corvin Pláza) lehet ott is kitudnak sminkelni vagy

Estee Lauder (Váci útca,Westend, Aréna, Mammut II)

Clinique (Váci útca,Westend, Aréna, Mammut II)

Bobbi Brown (Aréna)

2015. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem:


Váci útcai Cliniquben nagyon kedvesek a lányok. én ott probálkoznék. Akár ingyért is kisminkelnek vagy ha veszel valamit, akár hidratáló krémet is amit tudsz használni midennap vagy anyukádnak/lánytesódnak/barátnődnek valami kis ajándékot : körömlakkot, szájfényt, chubby rúzsceruzát (5.800 Ft), chubby szemhéjpúder ceruzát (5.800 Ft.).

Sokkal olcsóbban megúszod mint a szomszédos Macban ahol 15000 elkérnek midezért és a termékek ugyanolyan minőségiek.

2015. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél
2015. máj. 25. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egyszerűség kedvéért BÁRMELYIK KOZMETIKÁBAN.
2015. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam volna én is amit az utolsó. Max párezer forint.
2015. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!