Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ray Ban napszemüveget, vagy...

Ray Ban napszemüveget, vagy valami nagyon jó, nem kínai gagyi, másolatot lehet vásárolni Magyarországon? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy jó napszemüveget.Ami tényleg megszűri a fényt meg minden ilyesmi,de eddig mindig csak márkátlan szemüvegeim voltak.Szemüvegesnél nem szeretnék csináltatni,mert egyrészt drága,másrészt pedig nincs olyan keret meg lencse amit sueretnék.(pilóta napszemüveg és szines üveg)

2015. máj. 27. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a H&M-ben vettem napszemüveget még anno, 1800 Ft volt, de nagyon jó minőségű szerintem, nagy táskám van és sokszor az alján marad a napszemüveg, rádobálom az ásványvizes üveget meg mindent, de még akkor sem lesz baja, nagyon strapabíró :D Meg amúgy szerintem a fényt is jól szűri, nekem még nem volt bajom vele.

Oké, hogy nem egy Ray Ban vagy ilyesmi de a célnak remekül megfelel. :)

2015. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!