Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár hete lövettem ki a fülem,...

Pár hete lövettem ki a fülem, már azóta tettem be sok másik fülbevalókat. De az egyik nem megy. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

eddig mindegyik fülbevalót be tudtam rakni, de most az egyiket megpróbáltam, és félig tudtam csak belepaszírozni, úgy hogy még fájt is egy icipicit. és próbáltam tovább de nem tudtam. mit tudok tenni vele?

tanácsokat lééci:SS

válaszokat előre is köszi:))



2015. jún. 6. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, ne erőltesd..
2015. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
aha ez volt veelem is a fulbevalo veget probald arreb izelni es ott szurni bele, valamikor a lyuknal nem a lyukba teszed hanem melle, es te azt latod hogy benne van de megakad egy bordarabba ott a lyukba.. en annyira eroltettem hogy atszurtam magamnak meg egyszer es verzett XD aztan rajottem hogy csak rosszul akartam bedugni. nyugodtan probalgasd, nagy baj nem lesz belole:)
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!