Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani nekem az...

Tudtok mondani nekem az ebay-en megbizható árusítót linkelni? ( eos lip balm ügyben) nem hamisat szeretnék!

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ázsiai országokból rendelj, hanem US-ből. És olyan eladótól akinek jók a feedbackjei.
2015. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a hivatalos, itthoni oldalakról rendelj. Amit annál olcsóbban megkapsz, az hamisítvány. Az usából meg talán eredeti, talán nem, de szállítással meg mindennel együtt már drágábban jössz ki, tehát felesleges kör lenne.
2015. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

én tőle vettem, eredetit kaptam. az előzőmet amerikából hozta egy rokonom, szóval van összehasonlítási alapom.

2015. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amerikába vettem amikor kiutaztam. Egyik legrosszabb lip balm amit valaha használtam. Jól néz ki, de semmit nem használ.
2015. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!