Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kezeljem, cseppegesem a...

Mivel kezeljem, cseppegesem a fülem? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Begyulladt a fülbevaló, piercing helye. Amit a kozmetikus adott gyulladásra folyadékom már kezd elfogyni de nem tudom mi a szer neve. Milyen szert vegyek és hol lehet kapni?

2015. jún. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lőtték a füled, akkor imádkozz, hogy ne legyen porckinövésed, és egyébként is sokkal jobban begyullad egy lőtt piercing. (nem is értem, hogy juthat valakinek eszébe lövetni.. na mindegy)


Vegyél Octeniseptet, nagyon hatásos. És egyébként ajánlom, hogy menj el egy piercerhez, aki rendes talpas ékszert rak a füledbe, vagy pedig karikát.

2015. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodból azt a részt amibe leírod a gyógyszer nevét, a többit meg felesleges volt írnod nem egy putriba csináltattam hanem gyakorlott kozmetikusnál (a porc nem tört el, gyönyörűen gyógyul), de sajnos a fülem kicsit kényes és van hogy csak úgy begyullad v.melyik füllyukam akár van benne fülbevaló akár nincs,és szerintem nem baromság ha lövik, a többi 8 lyuk is gyönyörű lett és az összeset lőtték ;)
2015. jún. 13. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Putri vagy sem, a kozmetikusnak semmi köze a piercingekhez. Sok sikert a porckinövésedhez!
2015. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked meg a kérdés értelmezéshez és a jó modor tanuláshoz ;)
2015. jún. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!