Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy olyan...

RedJohn80 kérdése:

Mennyibe kerül egy olyan fülbevaló, amihez nem kell kilyukasztani a lány fülét hogy hordhassa, illetve hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szeretnék venni,de nem tudom hogy hol,és hogy mennyibe kerül az ilyen.

2015. jún. 19. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Régen nagy divat volt a klipsz, de szerintem elég fájdalmas a hordasa, szorítja a fulet. Nem is vagyok benne biztos, hogy lehet e még kapni. Bizsubol készülnek, szóval egy egyszerűbb olyan 1000 Ft vagy alatta.
2015. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Vagy jó tíz éve nálunk a mágneses fülbevaló/piercing volt nagy divat, vagy 100 Ft volt egy darab, gondolom azóta többszöröse ennek. Ezekben az "egzotikus" ékszeres-ruhás boltokban keresném mint a Bahia, Inti stb.
2015. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ékszerüzletekben nem tudom, biztosan lehet kapni, de nem igazán vagyok tájékozott. Én a netről szoktam rendelni, pl. aliexpressen rengeteg ilyen van, mágneses is meg ilyen klipszek is vannak. Gondolom ebay-en is találsz ilyeneket. Annyi a hátránya, hogy kb. 2 hét mire ideér illetve hát nyilván bizsu.
2015. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ékszerboltban szerintem nem találsz klipszet. a bizsus üzletekben talán egy-kettőt. netről viszont biztosan tudsz rendelni. az ára nem vészes. de tényleg nagyon nyomja a fület.
2015. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedvességét !
2015. jún. 19. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebayen szoktam látni néha. Árban változó. Próbáld így, clip on earrings.
2015. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!