Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MAC termékek hol kaphatóak?

MAC termékek hol kaphatóak?

Figyelt kérdés
DM-ben, Rossmannban,Douglasban vagy hol kaphatóak? És mi a véleményetek róluk?
2015. jún. 20. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mac márkaboltokban. jó drágák.
2015. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jún. 20. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A MAC termékek MO-n a MAC üzletekben találhatók BP-n:aréna pláza,váci u.,westend,douglas allée.

Én nagy MAC fan vagyok,mert szerintem és sokak szerint ez a cég az a pont ideális,minden paraméterbe.Folyton megújúlnak,2 hetente mindig van új kollekció kidobva,és mindig kifogástalan.A dizájn az mindig elképesztő.Az ára meg azt kell mondjam sokakkal ellentétbe,hogy REÁLIS.A MAC EU-ban drágább mint az USA,Kanada területén,hisz behozatal,szóval az rádob 1 lapáttal de maga a termék abszolut ideális árban van,se nem drága,se nem olcsó.Azt kapod amit fizetsz.

2015. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!