Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő sminkkészletre menyit...

Kezdő sminkkészletre menyit költsek?

Figyelt kérdés

Nem is kezdő inkább új dolog kéne. Pl biztos kell:

(Garnier Pure active) BB krém

[link]

<-- ez a termék zsíros pattanásos bőrűek szerint milyen?

Púderem az még jó esetleg ha mégis veszek akkor Rimmel Stay Matt

korrektorok is jók még esetleg folyékony kell-e a BB krémhez?

Spirál kell

pirosító kell

Alapozó szivacs:

[link]

Púder ecset:

[link] <- nem tudom miért pirosító ecsetnek írja mert amikor belépek akkor már púder ecsetet ír ki:D

Himalaya H. Nem tudom hogy kell írni:D a számra kell.

Meg valami sminklemosó is kell.Amikhez nem írtam semmit pl spirál ahhoz valaki tud valamit javasolni? Az a lények hogy jó minőségű legyen de azért ne legyen nagyon drága összesen. Zsíros pattanásos a bőröm. Köszi a válaszokat.



2015. jún. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdő készletem kb.100ezer forint volt.Igaz,nekem hobbi és munka célból vannak készleteim. :)
2015. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eznagyooon tetsziiik:D

[link]

2015. jún. 21. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Garnier BB-ket ne vegyél mert full zsíros mind és semmi fedésük nincs. Ha bolti lehet csak akkor Eveline mattító BB. Ha rendelős is jó akkor Holika Clearing Petit BB.

Folyékony korrektor a szem alatti részre való. Stiftes, tégelyes a bőrhibákra. Catrice Camouflage az egyik legjobb. Ecset ahhoz is kell.

Pirosítóból Bourjoisokat ajánlom. Alapozó szivacsoknak értelmét sose láttam, inkább duo fibre ecsettel érdemes felvinni.

Sminklemosó: Balea

Spirál: Lovely

Hogy mennyibe kerülnek azt így fejből nem tudom.

2015. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Garnier "Miracle Skin Perfector - Combination/ Oily" bb krémet vettem, ami kimondottan zsíros bőrre lenne készítve.

Nem ajánlanám zsíros bőrre, főleg ha pattanásos is a bőröd.

Csak rosszabbít a helyzeten.

Világosban vettem, de inkább sárgás bőrtípusra való.


Nekem bb krémekből ezek a márkák váltak be:

Etude House, Hanskin, Skinfood

Több féle van, ebayen lehet rendelni.

Boltiból Maybelline a jó

2015. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) akkor megpróbálom a Maybellynt:)
2015. jún. 21. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is zsíros és pattis a bőröm, és én sem ajánlom a garnier bb-t. túlságosan alkoholos, cafatokban hámlott tőle a full zsíros bőröm, ami az alkohol "áldásos" hatása miatt még zsírosabb lett, amitől még több pattanásom lett. ráadásul tök narancssárga a színe, és 1 óra alatt átfényesedik.

a rimmel stay matte púderben meg sok a pattanásképző összetevő, és az sem mattít túl jól, szóval ezt sem ajánlanám.


bb-ből ajánlom:

maybelline kék tubusos, holika holika (ebay-en kapható)

púder:

catrice

spirál:

lovely sárga tubusos, ami csak 6-700 ft, maybelline

korrektor:

essence stay all day

stifteset-tégelyeset szintén nem ajánlanék, mert azok is pattanásképzőek :(

pirosító:

lovely, essence, catrice

sminklemosó:

garnier micellás víz, rózsaszín tubusos


hangsúlyozom, hogy ez szubjektív, de az összetevőkre nagyon figyelek, ezért nem használok alkoholos, pattanásképző cuccokat

2015. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Maybelline bbk megszűntek:(
2015. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!