Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik lenne jobb...

Szerintetek melyik lenne jobb a szülinapomra? Bármelyiket megkaphatom a kettö közül de nem birok választani.

Figyelt kérdés

1. Kaphatok egy okostelefont, ontosabban az LG G4-et, nem tudom hogy láttátok-e már a reklámját.

2. Egy komplet profi smink és haj cuccokat.

Am 12/L ;)



2015. jún. 22. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
12 évesen semmi szükséged a 2.-ra, még évekig, addigra meg lejárnak, szóval marad az első. Amire mondjuk szintén semmi szüksége egy 12 évesnek, mert fészbúkozni lehet egy 20ezres mobilon is, üzletember, felnőtt ember nem vagy, hogy ilyen mobilra legyen szükséged, de mindegy ha neked ez kell... értelmesebb dolgot is kérhetnél mondjuk könyveket, ruhát, cipőt, amire szükséged is van, vagy hasznos.
2015. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Látom sok a gond....
2015. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már mindenem megvan ( azokat a könyveket kaptam me amiket szeretek és olvasok, kb. Annyi ruhám mint egy filmsztárnak, stb stb stb....... . Én segítseget kértem nem kritikát! :/
2015. jún. 22. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se

12 évesen én görkorit kaptam meg 1-2 filmet DVD-n

szomorú,hogy néhány gyereket ennyire elkényeztetnek és hagyják nekik, hogy nagynak higgyék magukat, főleg 12 évesen

2015. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sincs ezekre semmi szukseged. (Nem bantasbol mondom) hogyha mar mindened meg van (ruhak, konyvek stb.) akkor szerintem ne kerj semmit. A szulinapokrol mindenki azt hiszi hogyha nem kap ajandekot nem is igazi szulinap pedig ez nem igaz. Most meg nincs szukseged ra, de ha majd lesz akkor meg kapod a szulinapodrol fuggetlenul. Gyanitom nem jelent gondot hogy nem szulinapodra vagy nevnapodra veszik...
2015. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én ha úgy vagyok hogy nemtudom mit szeretnék szülinapra, de édesanyáék mindenképpen szeretnének meglepni valamivel akkor pénzt kérek :) az mindig jól jön. Évek alatt össze tudod gyűjteni és mikor sok lesz, vehetsz belőle akár egy olyan drágább dolgot amire már felnőttként is szükséged van.

De én sérteni akarlak, ezért is olvass tovabb. Szóval előző válaszoló még görkorit kapott 12 évesen...ok...de ez már nem a mai világ. Ha a szüleid megtehetik, és érted meg is teszik, válaszd az okostelefont, mert egy fiatal tényleg jól elbíbelődik vele, nem kell ahhoz businessmannek lenni....vagy a másik dolog hogy kérj valami hajápolásos dolgot, a sminket még tényleg korai, visszaütői lehetnek a jövőben hogy már most fiatalon, a makulátlan bőrödön ilyen szépítőket használsz :/ viszont én pl mostanában (előző karácsony) olyan dolgokat kaptam amivel hajat tudunk formázni itthon. Szerintem egy profi hajvasaló, egy kúpvas, vagy egyéb hajformázó egy lánynak mindig szuper ajándék lehet, és azt 12 évesen is nyugodtan lehet használni, hogy ne mindig unalmasan egysíkú, ugyanolyan legyen a hajad.


Remelem segítettem :)

2015. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval én NEM sérteni akarlak* , ne haragudj lemaradt a nem xd

Előző voltam

2015. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs nagyon szükséged ezekre, de én az okos telefont választanám :)
2015. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!