Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence gel nails at home...

Essence gel nails at home vélemény?

Figyelt kérdés
Meg az is érdekelne ,hogy kell használni.Láttam az van a lakkokra írva,hogy nem kell lámpa akkor miért volt mellé kitéve egy a Rossmannban ?Nem biztos hogy a lakkon láttam de nem kitaláltam ,valahol csak hallhattam.Használtátok már?Megérné? ja és még egy kérdés(ha esetleg megvenném a szettet) Így vannak a lépések:1.alaplakk 2.lámpa 3.géllakk 4.lámpa 5.fedőlakk 6.lámpa??

2015. jún. 23. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem megéri,hiszen sokkal később kezd el kopni,mint egy sima körömlakk. Sajnos a led lámpát meg kell venni hozzá mert az nélkül nem fog megkeményedni a gél lakk. Először fel kell vinni az alaplakkot utána pedig beteszükk a lámpába 10 masodpercre. Ezután felviheted a körmödre a kedvenc körömlakkodat és megvárod míg teljesen megszárad,majd a fedolakkot is rákened a körmödre és ezt is beteszed a lámpa alá. Befejézkor pedig a ragacsos maradványokat eltávolíthatod a 2in1 primer és lemosóval. Egy kicsit macerás de szerintem megéri. Sok sikert hozzá :)

2015. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,ment a zöld kéz:)
2015. jún. 24. 00:38
 3/3 anonim válasza:
Szia. Én megvettem a csomagot, de nekem nem jött be. Szerintem nem jó.
2015. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!