Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rövid lábköröm nem csúnya...

Rövid lábköröm nem csúnya kifestve? Olyan színnel legyen, mint a kézen?

Figyelt kérdés

Nekem inkább széles, és rövid a lábkörmöm. Akinek alapból hosszúkás, és keskeny, annak OK, de így ki merjem festeni?


Az milyen szerintetek, amikor más színű lakk van egy nő lábán és kezén? Ne legyen egyforma?


Sajnos hiába sikálom meg körömkefével fürdésnél, és pucolom ki körömvágó olló hegyével, nem látom tökéletesen tisztának, ezért gondoltam, hogy inkább kifesteném ebben a papucsos időszakban. Ti hogy szoktátok?


2015. júl. 6. 18:39
 1/3 anonim válasza:

Mint szakértő:

Simán mehet, csak valami kicsit minőségibb lakkot kenj rá!

2015. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nagyon kis rövidke csutka, akkor azért kerüld az élénk és feltűnő lakkokat. Valami szolidabbal viszont nyugodtan. Amíg passzol a cipőhöz meg nem üti nagyon a kéz körmeit, nem baj, hogy nem egyforma, sőt, én úgy nem is szeretem, nekem az túl matchy-matchy. De kinek a pap... :D
2015. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is széles és rövid a lábkörmöm, évek óta festem, soha senki nem tett még rá megjegyzést, szerintem nem csúnya. : )

ritkán szokott egyezni a szín a körmömön lévővel, mivel a lábamról sokkal lassabban szokott kopni.

2015. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!