Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon Bright Start alapozónál...

Avon Bright Start alapozónál nude vagy almond árnyalat jó nagyon világos, rózsaszínes alaptónusú bőrre? Hogy döntsem el?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy helyen, hogy a nude sárgás alapárnyalatú, de félek hogy az almond meg túl sötét. Valaki esetleg használja, tud tippet adni?
2015. júl. 9. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik se rózsaszínes, én is szívok a tónusommal. Az egyetlen, ami nekem Avontól jó, az a Giordani Gold CC Cream, de csak mert nem barnulok, hanem sárgulok a napon. Még így is inkább rózsaszín vagyok, de sárgásan, összehatásilag meg elég fehér. Amit eddig használtam alapozót, azt kivonták a forgalomból, már neten sem találom, úgyhogy gondolom, el kell néznem a MAC-hez.
2015. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rózsaszínesre egyik sem jó, keress valami jobb márkát, amiből van neked való, pl menj be egy Douglasbe, segítenek választani. Avonból amúgy sincs nagyon világos alapozó... még sárgás sem.
2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem használok sokszor alapozót, úgyhogy nem igazán gondoltam, hogy sok pénzt fektetek bele, meg nincs is túl sok amúgy sem, de azért köszönöm az ötleteket. :)
2015. júl. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!