Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Általános iskolába ezt sok...

Általános iskolába ezt sok sminknek tartjátok?

Figyelt kérdés

7. osztályba ezt soknak tartjátok?:

folyékony korrektor a bőrhibákra

púder a fixálásra

szempillaspirál

és egy visszafogott színű Baby Lips?

Most kezdeném el a sminkelést és ezek mellett döntöttem.

Jöhet hideg-meleg! Köszi előre is!:)



2015. júl. 9. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi baj nincs vele.
2015. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

inkább gáz


suliba mész, nem olyan helyre....

2015. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok!

Persze ezeket is mertekkel kel hasznalni, nem mű kinezetig kenegetni.

Nekem sem volt szep anno az arcom. Az alapozo onmagaban nem jo, fenylik, puder meg olyan, mint halottnak a csok onmagaban. Spiralt is epp, hogy felviszed... Mutatos, nem extrem, nem kihivo. :)

2015. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem sok.
2015. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem, ha mindennap így akarsz menni, az sok. Felesleges mindennap sminkelni.

Egyébként sem sok, de én inkább csak egy-egy alkalomra használnám. Használhatsz szemceruzát is.

2015. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, de szerinte ne mindennap ugyanabban a sminkben menjél suliba, mert az már elég unalmas. Például a rúzsod színét váltogathatod - de csak visszafogott színű rúzsokat, szájfényeket használj. Szempillaspirálból olyat válassz, ami nem csomósodik, és vízálló, mert ha nem vízálló, akkor tesióra közben könnyen leolvadhat, az meg ugye elég kellemetlen. És arra is figyelj, hogy korrektorból, púderból az arctónusodhoz és arcszínedhez megfelelőt válassz, és dolgozd is el jól mindkét terméket.
2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szemceruzát még ne használj. A többi teljesen rendben van, de szerintem kérj tanácsot a kozmetikusodtól, hogy a megfelelő termékeket válaszd meg. Itt leginkább a korrektorra gondolok, mert ezek közül azt a legnehezebb eltalálni és ha rosszat választasz, akkor az elég csúnya és feltűnő tud lenni ha nem a bőrödhöz illő.
2015. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) ment a zöld kéz:)
2015. júl. 9. 15:08
 9/14 anonim válasza:
100%
En hetedikbe kezdtem el sminkelni eloszor szempilla spiral szemceruza most vegeztem nyolcadikba es van amikor csak szempilla spiralt hasznalok van amikor szempilla tus vonal !szerintem ha szep a borod ne tedd tonkre puderrel /ha az egesz arcod akarod fixalni/ ha csunya inkabb menj el bor gyogyaszhoz ne eltajard mer csak nagyobb bajt csinalsz! de amugy nem sok a smink !
2015. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

dehogy sok

végül is csak bőrhibákat rejtesz el, púder nyilván kell rá mivel elmászna a korrektor, szempillát kiemeled, meg ajakápoló. ez egy teljesen természetes hatást eredményezhet.

2015. júl. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!