Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a gond a körömlakkjaimmal?

Mi a gond a körömlakkjaimmal?

Figyelt kérdés

Túl folyékonyak (pedig pár napig nyitva hagytam hogy sűrűsödjenek) és nem kenhetőek, mert inkább maszatolnak és kb.50-szer kéne átkenni hogy fedjen rendesen. Valamint ha többször átfestem akkor sem szárad meg, megnyomódik, pedig gyorsan száradó kl. ( mellesleg vékonyan kentem)A körömlakk típusa SHE stylezone gyorsan száradó kl. a DM-ben vettem és Avon szintén "gyorsan száradó"

nem találok 1 normális körömlakkot, valaki tud jó márkát ajánlani?



#körömlakk #túl folyékony
2015. júl. 11. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az avonos lakkoktól ne is várd, hogy gyorsan száradjanak. Eddig 3-szor volt szerencsém hozzá, egyik sem száradt meg teljesen 1 óránál hamarabb. Ráadásul drágák, és nem is tartósak. Én még mindig az olcsó körömlakkokra esküszöm, vannak olyan tartósak, mint a drágább, márkásabb lakkok, és általában elég gyorsan száradnak. Kallos, Moyra, essence, nekem beváltak.
2015. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gyorsszárító fedőlakkot rá. Pl a Seche Vite-et. 1 perc alatt kopogósra szárítja.
2015. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rival the Loop, Crystal Nails, miss sport, rossmann saját márkája nekem bevált.
2015. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék She körömlakkot, azután az egy után amire elcsábultam. Érdekes mert pont tegnap vette she rúzst, ami egész jó, de lakkot soha többet! Próbáld ezeket: Moyra, Essence, újabban a Lovely lakkjai is meglepően jók. Nekem még van China glaze de azzal vigyázni kell mert nem mind jó. Én nem vagyok az Astor, Maybelline, Loreal stb. lakkok híve, mert drága és nem tetszik a színük és nekem egy nap után le is jönnek.
2015. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ez essence-re esküszöm, de a mis sporty és a lovely is bevált nekem. Astor lakkom csak egy van,de azt imádom, mert tényleg gyorsan szárad,és 2 rétegben fed. Catrice-t is próbáltam, meglepően jó volt. De ha semmi nem akar össze jönni,az Astor already dry!gyorsan száradó fedő lakkját is ajánlom. Nekem a seche annyira nem volt tartós, de tényleg villám gyorsan száradt. :)
2015. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 13. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A Catrice körömlakkjai nagyon jó minőségűek, és sokáig is maradnak fent a körmeiden, nem fog 2-3 nap után pattogni.
2015. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Catrice lakkok nagyon jó nekem az a kdevenc márkám. Viszont nekem az Avonnal sem volt soha problémám és a válaszolók által említett lakkok közül egyikkel sem.
2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sally Hansen a legjobb körömlakk :)

Könnyen felvihető, gyönyörű színekben kapható, és akár hetekig is kibírja.

2015. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem eddig a legjobban a NYC (NewYorkColor) jött be. Szuper tartós és 2 vékony(!) rétegben is nagyon jól fed.


A gyorsaság az más kérdés. Nekem mindegyik eltart min 1 óráig.

2015. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!