Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkcuccok váltak be...

Milyen sminkcuccok váltak be nektek? (Lent)

Figyelt kérdés

Ezek azok a dolgok amikből szeretnék jó fajtákat venni.

-BB krém (tudom hogy ennek nem az a dolga hogy elfedje a bőrgibákat, de azért legyen valamennyi fedése

-filces tus (eddig még csak ecsetelősem volt, de állítólag sokkal könnyebb a filceseket használni)

-föld színekből álló szemhélszemhély


Arra vagyok kíváncsi kinek mi vállt be

Köszönöm előre a válaszokat


2015. júl. 12. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen árkategóriában keresel?


bb: maybelline pure dream, holika holika watery

filces tus: nekem mind beszáradt 1 hét alatt. a folyékonyat nem szeretem, de a zselés nagyon bejött (rimmel és catrice), az essence tus ecsetével nagyon szép vonalat lehet rajzolni 2-3 gyakorlás után.

föld színekből álló szemhéjpúder paletta (?): catrice absolute nude és absolute matt, drágábból pupa paletta

2015. júl. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bar ajanlani nem nagyon tudok de azt eltudom mondani hogy ha valah ra akar beszelni valaki arra hogy vegyel eveline bb soha SOHA ne vegyel..csak ha nagyon barna vagy es extraaan szaraz a borod..kulonben egy barna diszkogomb feju leszel...:oo mar bocsi..en most Helia-D BB-jet fogom megvenni te is olvass utana..az ara viszonylag olcso es jokat irnak rola..en persze zsiros es nagyon durvan vilagos borre kerestem te nemtudom milyenre..:) filces tust en is pont most kerdeztem egy masik kerdesbe..szoval valaki irhatna valamit:Ddd
2015. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Helia D bb van. Annyit tud mint a hasonló árúak. Nekem is világos a bőröm, a garnier világos színe még mindig olyan mintha csokit kennék a fejemre! A Helia d világos tényleg, nem csak kamu világos. Ezért nekem nincs sok választásom, ezt kell használnom.

A tusokból Essence nekem megfelel.

Palettából esetleg Pink pandáról Makeup revolution iconic paletta? Naked utánzatok.

2015. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nekem is nagyon világos és zsíros bőröm van. Egyébként természetesen mindennek utánanézek, pont azért tettem fel a kérdést, hogy amit itt ajánlanak jobban utánanézzek.
2015. júl. 12. 17:40
 5/6 anonim válasza:
csodas akkor ha tenyleg vilagos..mar kezdtem feladni..hogy ugysem talalok semmit...😔 egyebkent tudom hogy nem az en kerdesem volt de azt szeretnem hogy valaki hasznalta-e mar ezt?! [link]
2015. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BB krémet már jó ideje nem használok, a Lioele Dollish Veil Vita volt az utolsó BB-m. Szerintem jó a fedése és tartós is, szerettem, de már csak parabénmentes termékeket veszek, úgyhogy lemondtam róla.


Filces tusok nekem nem váltak be, egy Essence filcem volt, de borzasztó volt, pár használat alatt beszáradt, és a hegye is tönkrement. Én a zseléseket ajánlom inkább, meg lehet azt is tanulni gyakorlással, nekem is sikerült, pedig nekem aztán annyi kézügyességem van, mint egy papucsállatkának :D


Szemhéjpalettából olcsóbb kategóriában az Essence Try It Love It All About paletták jók, a Vintage szép zöldes-barnás árnyalatú közülük. Ha drágább, de nagyon erősen pigmentált palettát szeretnél, akkor meg Sleek Garden of Eden (nekem az utóbbi nincs meg, ez sem parabénmentes).

2016. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!