Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen minőségű zselét vegyek,...

Milyen minőségű zselét vegyek, márka, sűrű vagy inkább lágyabb itthoni körmözésre?

Figyelt kérdés
ja és mit tegyek ha mindent megteszek előkészítésnél reszelek rendesen zsírtalanítok és mégis felpattog,fellevegősödik már másnap a zselé?? ez lehet a lámpa hibája 15W a lámpám,annak nincs köze hozzá nem? a zselé jó minőségű szóval nem hiszem h az a gond de most megpróbálkozom más zselével csak nem tudom milyet vegyek crystal nailt vagy diamond?? vagy mi a jó amivel könnyű dolgozni?
2010. márc. 7. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem a lámpád hibája hanem a tied. Nem rendesen készíted elő a körmöt.

felbolyhozod, a körömágynál is rendesen, addig bolyhozol míg sehol nem fénylik a köröm, utána portalanítás, zsírtalanító, utána tapadás elősegítő(Primer). És persze ezeket mind úgy h. nem tapizod össze a köröm felületét. hozzá se érsz.


Én a crystal nails zselét hasznélok, bár most kipróbáltam a moyra új zseléjét, és nem levegősödött fel még mindig pedig 1 hetes már. Szóval ez a fellevegősödés nem a zselé és a lámpa hibája.


A sűrű vagy lágyzselét vegyek, kérdésedre annyit tudok válaszolni, hogy ezt neked kell eldöntened melyikkel tudsz könnyebben dolgozni. Én alapnak lágy zselét használok, csúszórétegnek is, a végén a c ív kialakításához pedig sűrű zselét, mert ez nem folyik el, hanem ott marad ahova teszed.

Diamond zselét még nem használtam de sokan dícsérik, úgy hogy neked kell eldöntened. Szerintem vegyél egy sűrű és egy lágy zselét és majd eldöntöd melyik áll a kezedhez. Márkának meg amelyik szimpibb, meg persze pénztárca függő. De attól ha márkás zselét veszel ugyanúgy felfog levegősödni ha nem jól készíted elő. Ne a zselétől várjál csodát.:)

egy körmös

2010. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat!
2010. márc. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!