Pécsen Moyra lakk?

Figyelt kérdés
Pécsen tudok valahol venni Moyra lakkokat? Az Extreme Nailsben voltam, de ott nem volt az, amelyiket szeretném, és az eladó is furán nézett rám amellett, hogy képben sem volt a lakkokkal kapcsolatban.

2015. aug. 5. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csontváry utcai fodrászkellékes a dohánybolt mellett.
2015. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uránban a Tescoban van, kint az üzleteknél, a lottós mellett.
2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Centrum alatti fodrászkellékes, de ami szemben van kellékes ott is szokott lenni. (Bajcsy-Zs utca, Árkád felett egy kicsivel)
2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek! :)
2015. aug. 6. 08:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Kertvárosban még nem néztem meg.

Az Uránvárosi Tescoból el fog költözni a bolt, de megkérdeztem, nincs nekik, amit szerettem volna.

Az Árkád felettiben voltam, csak géllakkot tudtak volna adni Moyrából. A Centrum alatt hol van fodrászkellékes bolt?

2015. aug. 6. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
És a weboldalukon sincs amit szeretnél? Mert lehet rendelni is... Vagy személyesen akarod megvenni? :)
2015. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, ott lehet kapni, csak 1 db lakkot szeretnék, a postaköltség meg 2x annyi, mint maga a lakk... Ezért szeretném elsősorban személyesen :)
2015. aug. 7. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!