Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Urban Decay perversion szemcer...

Urban Decay perversion szemceruza?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne,akinek van ilyenje,ez tekerhetős vagy hogyan lehet hegyezni,ha fogy? Nekem sehogyan nem megy,lehet hogy hibás árut kaptam?

2015. aug. 5. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hegyezővel.
2015. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem érthetően úgy látom :) Hegyezni "szerintem" nem lehet,mert nagyon kemény a felső részénél,amiből jön ki a hegy,viszont alul elviekben kellene tudnom tekerni a ceruzát,ugye vannak kitekerhető hegyűek is. Nem tudom,ezek a ceruzák milyen típusúak..Hiába tekerem,nem jön ki a hegy..hegyezős fajtájúnak viszont nem néz ki..ezért gyanakodom,hogy talán hibás lehet a termék?!
2015. aug. 5. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
De lehet, van hozzá az UD-nak külön hegyezője
2015. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!