Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alap és fedő lakkal tartósabb...

Alap és fedő lakkal tartósabb a lakkozás?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a gél lakkot, ami két hétig bírja a gyűrődést, de csak ritkán engedhetem meg magamnak. Van valamilyen megoldás arra, hogy a sima lakk 2 napnál tovább vállalható állapotú maradjon?
2015. aug. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálsz, nekem sima lakk is 1 hétig bírja. Olcsó Lovely lakkokat használok pedig. Alap, fedő lakkal is teljesen ugyanaz, szóval már rég nem használok ilyet.
2015. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is fent marad egy hétig, legalább is a maradéka.. de második nap már pattogni kezd a szélénél, karcolódik, fajtától függően kopik (Sally Hansen, mondjuk az 4 napot is bír) vagy leválik (Lovely), ezért harmadik max. negyedik nap le kell mosnom. És nem én szoktam többnyire mosogatni...
2015. aug. 7. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 napot bír csak, és én se nagyon mosogatok....

Alap és fedő lakkot próbáltam már, de az meg olyan vastag lett, hogy lakkozás után 5 órával benyúltam a zsebembe, és feltúrta az egészet... nem száradt meg rendesen.

2015. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ja, több rétegben mindig belenyúlok, mert a 20 perces lakkozás szárítás lakkozás után többnyire nincs 3 szabad órám, se birka türelmem, figyelmem stb. hogy ne nyúljak semmihez. A drága Sally H. Lakkom mikor van türelmem és időm 2 rétegben magában felvinnem és nem nyúlok bele, kímélve akár egy hétig is bírja, de új lakkokat vennék, és épp nincs 6-9000 ft-om 3 lakkra.. Egy francia gél lakkozásra ugyan futja, amibe bele se nyúlnék és tartós, de tépelődöm, mert az árából futná 3 olcsó lakkra is, és legalább 10 festésre elég volna.. Ha fedő lakkal egy hetet tartana, már el is volna döntve.. de nem igazán győztetek meg :/
2015. aug. 8. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!