Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice alapozó és púder...

Catrice alapozó és púder vélemény?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem használtam alapozót hosszú távon, elég száraz a bőröm, valamennyire zsíros is, fénylik.

Amit kipróbáltam az Avonos Color Trend mezei volt, de nem az enyém, hát elég béna volt.:D


Szerintetek milyen ez az alapozó-púder? Jól fed? Nem emeli ki nagyon a pattanásokat? Melyik fajtát érdemes kipróbálnom?


2015. aug. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Catrice Matt mousse alapozóját szoktam használni.A bőröm olyan mit a tiéd,néhol száraz de zsíros,fénylős is.Maga az alapozó bevált nagyon,viszont a bőrömön nem segít.Igaz,nem hiszem hogy van olyan smink,ami kifejezetten jót tesz a bőrnek.Arra ott vannak a hidratáló krémek,stb.Púderből az Astor anti shine mattitude púdert ajánlom.Elég tartós,jól fed,mindennapos használattal is sokáig tart egy tégely ugyanis nem kell belőle sokat használni:)
2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Catrice, és ahogy értem, kombinált bőrtípusod van (foltokban száraz, azonban a t zónában[homlok, orr, áll] fénylik) akkor Velvet finish, ha kevesebb fedést és mattosítást szeretnél, Nude illusion. Púdert az átlátszó verziókat ajánlanám, a Prime and fine vízálló púdere jól fixál.

Egy jó tanács, ha pattanásokat akarsz eltüntetni azt ne az alapozóddal akard, válassz inkább egy könnyebb fedésű alapozót és egy camouflage korrektort(szintén Catricenél kapható)

2015. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget nektek! :)
2015. aug. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!