Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Snakebites piercinget akaroik,...

Snakebites piercinget akaroik, de nem tudom azt, hogy milyen piercing kell hozzá (? )

Figyelt kérdés
Ismerősöm fogja szúrni, és azt mondta, ha megveszem a tűt, pc-t, és hozok lidokain krémet, ha félek h fájni fog, akkor ingyen kiszúrja és berakja nekem, de nem tudom milyen piercinget kellene szereznem, meg hogy mennyi az ára

2015. aug. 19. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Van a sima kis gőmb végű, aminek egyenes a szára

Van a patkó alakú.. nekem az van

Van rendes karika

Plusz nég van karika amiben van egy golyó is

Vagy ami hajlított patkó.

2015. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Amúgy az ismerősöd ért ezekhez?

Csakmert ha nem akkor megeshet hogy rosszul szúrja, és eltalálja az idegeket, és lebénúlhat a fél arcod..vagy akár az egész is.


Szóval ha nem piercer az ismerősöd akkor hagyd és menj szakemberhez.

2015. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Igen ahogy le van írva az elején az előző hozzászóló által, elég sok féle mehet.


Ám ne hagyd hogy beijesszen. Nem bénulhat le az arcod, ez hülyeség. Fájni fájhat ha ideget talál és vérezhet is. tapasztalat.


Ám mivel száj piercing, könnyen begyulladhat és a fogakat is idővel egész biztosan roncsolja, függetlenül attól hogy ki szúrja bele a szádba. Ezen kívül csak vagányságból ne akarj ilyen egészségre mindenképpen káros ékszert mert ma már ne divat az ilyesmi, vagyis nem birsz vele felvágni egy valamire való társaságban. Az ilyen és egyéb ajak piercingek szerintem egyáltalán nem gusztusosak.

Csak akkor csináltasd meg ha neked valóban abban az esetben is tetszik ha a barátaid esetleg nem dijazzák és ha nem csak azért akarod hogy a szüleidet kiborítsd vagyis akkor is tetszik ha nem tudsz vele a szüleidnek kamaszosan visszavágni. :)


Ahogy látom nem nagyon olvastál utána, azért gondolom hogy ez valami hirtelen elhatározás valaki ellen és kizárólag magadnak ártva. :O Bocs ha nem erről van szó.

2015. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, semmi :) Ismerősöm (inkább közeli barát) piercer már 2 éve egy szalonban de azelőtt is sokat gyakorolt, a kérdés alattazt értettem, h vannak e mondjuk kritériumok h milyen vastag stb, meg h nem baj-e ha patkóval ill karikával kezdem talpas helyett mert azt olvastam, könyebben gyullad, meg főleg ha nem titán


Mert én egy 1,6-os szárátmérőjű, karikát néztem ki de nemtom h azzal jó e kezdeni... amúgy meg eléggé szubkultúra vagyok voltam leszek, szóval nem igazán adok az ilyesféle véleményre.

2015. aug. 20. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:

1.6-nál ne menj feljebb és olyan tűt vegyél amibe ez belefér.

Kezdő piercingnek általában egyenes szárú talpast szoktak, de ha elmondod egy ilyen boltban milyen piercing kell szerintem tudnek segíteni.

2015. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah. :) hát ennyire nem vagyok jártas a témában. Csak első olvasásra a kérdés olyan "huhh mérges vagyok valakire, gyorsan piercinget akarok-nak" Am örülök hogy nem erről van szó. :)

1,6 szájba, egyből elég vastagnak tűnik. Gondolom egyből a nagyobb seb, lassabb gyógyulás miatt nem tanácsos ilyen vastagot tenni, pláne olyan helyre ahol később valamennyit nyúlhat a bőr kb annyit hogy egy kicsivel nagyobb piercinget biztonsággal bele lehessen tenni. Valóban nem szoktak rögtön karikát tenni :(. Ez valami üzleti húzás lehet a piercingesektől. Van amelyik belemegy hogy azonnal karika, de sajna más a gyakorlat. Ha ismerősöd az illető akkor szerintem lehet rögtön karika, semmivel se gyógyul jobban vagy rosszabbul a formája miatt, csakhát a vastagsága itt túlzásnak tűnik egyből. Ha az ismerősöd piercingekkel foglalkozik akkor szerintem is elmondja hogy mit hogyan és milyen mehet.

Anyag... Nem muszáj hogy titán legyen, lehet orvosi acél sőt műanyag is. :) csak olcsó bizsuval ne kezd. Ám az a tapasztalat hogy titánnal gyógyul legjobban, erre nem szoktak allergiásak lenni, bár ki tudja, kivételek mindig lehetnek. mivel olyan is létezik aki minden más fémet bir, de az aranyat(ami elég ritka) valami miatt még a bőrén sem hordhat. de a gyógyulási idő függ az egyén immunrendszerétől, és attól is hogy melyik fémre hogyan reagál, + mennyire vigyáz rá, utókezelés sok mindentől.

Nekem a rendes köldök piercingem 1,6-os vastag. és egyenlőre szemöldökbe való van benne ami 1,2 mivel még uj és fájna az a nagyon vastagot bele tenni. Ha begyógyul valamennyire akkor már lehet csere a nagyobbra szerintem, annyit nyúlik a bőr (próbáltam).

Ám fülporcba és porcos részekbe nagyon fontos a megfelelő méret mivel az nem igazán nyújtható később :( De snakebitesnél én kisebbel kezdeném :O már ha olyat akarnék.

2015. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!