Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj a cérnás szemöldöks...

Jade48 kérdése:

Nagyon fáj a cérnás szemöldökszedés?

Figyelt kérdés
Életem első szemöldökszedése előtt állok, és félek, hogy mennyire lesz borzalmas. Mindenképpen ezzel a módszerrel szeretném magamnak csinálni: kozmetikus és csipesz szóba se jöhet. Kellene néhány tanács nekem, szóval, ha tudtok, kérlek, írjatok! Valami biztatót, hogy ne féljek annyira. :)

2015. aug. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég hülye ötlet, el fogod rontani.
2015. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam. Szerintem nem olyan fájdalmas, néhány helyen picit rossz, de ki lehet bírni és semmivel sem rosszabb mintha csipesszel szednéd. Én csipesszel szoktam, szerintem ez a legegyszerűbb. Nekem ez a cérnás dolog nem jött be, biztosan tök jó, ha valaki ért hozzá, de én csak bénáztam vele és így nem volt túl eredményes. Persze, lehet, hogy csak èn voltam ügyetlen, sőt biztos mert sokan csinálják így 😊 Próbáld meg aztán ha nem megy akkor majd kitalálsz valamit. A fájdalom miatt meg nem kell aggódni mert nem vészes.
2015. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén erről még nem hallottam, rá kellett keresnem a neten, hogy mi ez... Háááááát, szerintem fölösleges ezzel pepecselni, sokkal egyszerűbb a csipesz :) , a fájdalom meg nem vészes, meg lehet szokni.
2015. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Baccus, egyetlen fölöslegesen kitépett szál is elronthatja az egész arcodat, ezzel a cuccal meg semennyire se tudod irányítani hogy mit is szedjen ki (gyanta dettó). Pláne elsőre. Maradj a csipesznél. Megfogod vele a szőrszálat, aztán a másik kezed egyik ujját rárakod és kicsit eltolod a bőrt a csipesztől, így nem fáj annyira.
2015. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Legelőször csipesszel szedtem, most kozmetikus gyantázza, de volt idő amikor cérnával szedtem. Az első tényleg nagyon fáj, viszont pár alkalom után nem fáj és 5perc alatt készen voltam vele. Az előnye az, hogy nem úgy húzza a bőrt, mint a gyanta és nem okozhatsz vele égési sérülést. A csipesznél sokkal jobb, mert ezzel a cérnás módszerrel a legapróbb szőrszálakat se hagyod ki és egyszerre 5szálat is ki tudsz szedni. Persze gyakorolni kell vele egy kicsit, de nagyon egyszerű. Amúgy indiából ered ez a fajta szőrtelenítés. :)
2015. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!