Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csak egyszer akarok mukormo...

Ha csak egyszer akarok mukormot akkor utana ha lekopik azzal mit kell csinalni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem lekopik,hanem lenő,visszamész a műkörmöshöz,aki csinálta,és feltölteted,vagy leszedeted vele.
2015. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es hallottam olyant h gombas lesz alatta es valakinek leteptek. De miert? Nem lehet lecsiszolni (fajdalommentesen) vagy megvarni mig leno?
2015. aug. 24. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
A jól elkészített köröm nem lesz gombás.
2015. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kerdesemre valaszolj legyszivel
2015. aug. 25. 07:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Legyszives*
2015. aug. 25. 07:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gombás, nem tépik le, le lehet csiszolni...így megfelel???
2015. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha CSAK egyszer akarsz,többet nem,de attól félsz,hogy gombás lesz a körmöd,akkor minek akarsz?

Nem lesz gombás a körmöd..

2015. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem felek attol csak erdekel:) mert ki szeretnem probalni. IGEN MEGFELEL
2015. aug. 25. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

De kis haramia vagy kérdező :)

A műköröm az pár hét múlva le fog nőni,azt le kell majd reszelni és kész is,de én is ismerek néhány embert aki letépkedi. Azt azonban nem szabad,fáj is és sérted is vele a saját körmödet,akkor már inkább reszelgesd le magadnak.


Gombás akkor lesz a körmöd ha nem megfelelő műkörmöshöz mész. Egy jó szakembernél soha nem lesz gombás a körmöd. A másik meg,hogy attól,hogy gombás is lett az ismerősöd körme attól még nem kellett volna neki letépkednie.

2015. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok haramia csak utallom ha nem a kerdesemre valaszolnak:) amugy tegnap voltam es kesz lett. Imadom
2015. aug. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!