Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért dőlnek be ennyien és...

Miért dőlnek be ennyien és vásárolnak kiegészítőket (nyaklánc, fülbevaló, gyűrű, táska, stb) kb ötszörös áron magyar oldalról, amikor ők is az ebayről veszik meg semmi pénzért?!

Figyelt kérdés
Én rendeltem egy statement nyakláncot az ebayről 800 Ftért és ez az oldal pl 5600 Ftért árulja és van aki megveszi! Vagy ez csak engem dühít?!
2015. aug. 26. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert így "egyszerűbb". Más megrendeli helyette, nem neki kell a bankkártyás fizetéssel bajlódnia, illetve sokaknak fogalmuk sincs arról, hogy az oldal is ebayről/aliexpressről rendel, és x összeget rátesz az árra
2015. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja, hogy hol lehet egyébként hozzájutni.
2015. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert lehet h nem akar heteket/hónapokat várni!Vagy nincs számlaszáma. Esetleg nem ismerik ezeket az oldalakat! Hiába dühit téged,ellene tenni nem tudsz!

Ott vannak pl angy márkás üzletek..Zara,Tally MY77...amiket ott lehet kapni több ezrekért/tizezrekért.. meglehet venni airól is meg ebayrol is.AZ nem dühit?

2015. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!