Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lánynak hol áll jól a pc?...

Egy lánynak hol áll jól a pc? nyelvbe mennyire fáj?

Figyelt kérdés

[link]

ez szerintetek is fius?


2015. aug. 27. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem gàz... Ha nagyon akarsz akkor talan a koldok mèg szexis lehet. Es ne felejtsd el,hogy a pc helyen egy ido utan jo nagy lyuk fog majd tatongani,ami ellen nem tudsz tenni semmit...
2015. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 10inchhero ***** válasza:
100%

miért lenne ez fiús? :D viszont az ajakpc-t jól gondold meg, nem sorolnám fel, de RENGETEG dologban zavar vagy kényelmetlen (pl evés), én 3 hétig bírtam, pedig nem is középen volt. A köldökpcnek semmi értelme, mindenkinek van, de senkiét nem látod, teljesen megéri.. :D

u.i.: #1, miért tátongana hatalmas lyuk?.. ha nem rángatod, csak annyi lyuk lesz, mint egy azonos idejű fülbevalóé, sőt..

2015. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..:) köldök pc nem is nagyon jön be , nyelvbe tetszik csak még nem vagyok 18.. igy is meglehet nem ?
2015. aug. 28. 00:06
 4/7 10inchhero ***** válasza:
szerintem nincs korhoz kötve :D én tán 17 évesen csináltattam, 3000-ért még házhoz is jött
2015. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Ilyenfajtát még nem is láttam...

Amúgy tetszik,bár ahogy a második írta,biztos sokmindenben zavar.

Mondjuk nekem azt is fura elképzelni,hogy valaki septummal tud orrot fújni :D

2015. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez függ az arcodtól, a stílusodtól, a vonásaidtól stb. nekem tetszik az orrkarika (nem a septum), az orr pötty, az ajak és a köldök piercing is egy lányon, ha illik hozzá. nyelv piercing csak kíváncsiságból, már ha érted...


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyelvbe is csak annyira fáj,mint máshová. Ha rendesen elérzéstelenítik, akkor szinte semmit nem érzel. Nekem utána fájt vagy egy hétig, meg be volt dagadva, de attól még enni tudtam tőle óvatosan. Azóta meg semmi bajom vele,mintha ott se lenne. Ennek már 7. éve. Ajakpc nekem tetszik, de a munkámból kifolyólag nem lehet. Az orrpc nekem nem tetszik, tesómnak volt és tényleg zavarta az orrfújásban, mindig meg is kérdezte,hogy nem-e maradt rajta "cucc" miután kifújta..:D De neki karika volt benne. Öcsémnek meg ajakpc volt,bár nem középen, hanem oldalt. Jól megvolt vele, nem zavarta semmiben. Kivette,és alig látható lyuk maradt a helyén,tehát jól meg kell nézni,hogy észrevedd. Szóval ezért ne aggódj. 18 alatt, passz..én már 20 voltam,mikor megcsináltattam, én azért óvatosan javaslom,hogy legalább a 18-at várd meg. Csak hátha addig meggondolod magad,én is azért vártam addig. :)
2015. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!