Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iparfüméria eredetit árul...

Iparfüméria eredetit árul vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy limitált parfüm, amiről Douglas-ben meg is mondták, hogy bizony boltonként jó, ha 2-3-at kapnak, mivel a limitált illatoknak pont ez a lényege. Ez mondjuk nyilvánvaló számomra is, hogy azokból nem 20-30 üveggel árulnak boltonként. Na de az iparfumeria.hu-n több, mint 20 van belőle raktáron, ez hogy lehetséges, ha tényleg eredetit árulnak? A párizsi luxus divatház pont nekik küld ennyit csak úgy jófejségből és még hagyja is, hogy olcsóbban árulják? Ezek után nem nagyon tudom elhinni, hogy eredetit árulnak, inkább tükörhamisítványra tippelnék.

2015. szept. 3. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rendeltem többször is onnan, mert van olyan parfüm, amit boltban már nem lehet megvenni. Nekem jók a tapasztalataim. Mivel a kedvenc parfümöm, ezért felismerném, ha gond lenne vele. Tartós is, úgyhogy nemcsak egy utánzat.

Egyébként biztosan nem az iparfumerianak küldték meg a parfümöket a párizsi divatházból, hanem ők is úgy szerzik be valahonnan. Gondolom, van egy magyarországi forgalmazó. Azért lehet belőle nekik több, mert nem sokat keresik pont azt.

Mi az egyébként? Ha nem titok :)

2015. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Közrejátszhat az is, hogy nem magyarországi a cég, emellett én nem igazán bízom abban, hogy az elérhető darabszám mindig stimmel az oldalon.


Rendeltem tőlük már 4 parfümöt, hajfestékeket, krémeket és sminkcuccokat is, mindig mindent rendben megkaptam és mindig minden eredeti volt. :)

2015. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!