Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a szemöldök piercingem...

Ha a szemöldök piercingem kilökődött, a többi is ki fog?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogsz a többivel is így járni, azonban sajnos mivel a szemöldökpiercing is felületi piercing, igy előfordulhat, ha más hasonló ékszert szúratsz. Sajnos a felületi piercingeknek ez a hátrányuk, ellenben egy ajakékszerrel (lásd: labret, monroe, madonna, vagy fülben elhelyezkedőkkel, tragus, helix, conch stb) ahol az egész ékszer átmegy az adott felületen. Lehet, hogy nem volt elég bőr a szemöldökpiercing felett-általában köldökékszerekkel is szokott emiatt ilyen probléma előfordulni.
2015. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, főleg a köldökpiercingem miatt aggódom. Lehet, hogy ezt már csak beképzelem, de mintha ott is vékonyodna a bőr. :S Az ajkamból gondolom nem tud kiesni...
2015. szept. 5. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta van köldök pc-d? Nekem is elvékonyodott kicsit a bőr mikor nehezebb pc-t tettem bele meg mikor az egyiknek a tetejétől a lyuk teteje kitágult és mikor lecseréltem az új pc -vel úgy gyógyult be hogy a lyuk külső részén volt a pc.

Viszont azóta semmi változás, de ha nem nehezebb az alja mint a teteje folyton felnyomódik és hülyén áll :(

2015. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemöldök piercingem sajnos nekem is kilökődött. :( lehet, ott is hibáztam, hogy szedi kellett a szemöldökömet, vagy sokszor ráfeküdtem véletlen... de ahogy előttem írták, tényleg van ilyen hátulütőjük az ilyen felszíni ékszereknek (microdermalt is hallottam már hogy kilökődhet). Viszont a fülemben van egy pár és semmi ilyen gondjuk nincs. ^^
2015. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is elvekonyodott a köldöknel,de sztem azert mert nagy volt amit beletettem,nehez.
2015. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!