Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldökformázót...

Milyen szemöldökformázót ajánlotok?

Figyelt kérdés
A hajam szokes barna, a szemoldokom is, de valahogy a szemoldokom kozepe sotetebb barna, tavolrol meg a szemoldokom vege szinte nem is latszodik mert kifele menet egyre szokebb. Felek attol is, hogy ha valamikor nem viszek fel semmi festeket a szemoldokomre, az nagyon feltuno lesz. Szemoldok port vagy ceruzat ajanlotok? Es milyen markat? Bocsi ha nagyon bonyolultan fogalmaztam:D

2015. szept. 21. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a ricinus olaj segit?
2015. szept. 21. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Oriflameset használok mindennap,nagyon jó.2színű barna meg egy wax van benne meg két pici ecset,a fedele meg tükrös.ebben a katalógusban van leárazva 1200 asszem.krémmánián nézz utána,oriflame szemöldökformázó.
2015. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Catrice szemöldökceruzát + Catrice szemöldökport használok.

A ceruzával megerősítem a szemöldököm körvonalát, majd ecsettel kicsit eldolgozom, végül pedig szemöldökporral kitöltöm a szemöldökömet.

Mindkettőt ajánlanám, szeretem őket. :)

2015. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oriflame szemöldökformázó készletet használok. Már több éve, minden nap. Nagyon szeretem. Egész nap fent marad, és szép formát tudok vele kialakítani. Én kombinálom a két színt, ami benne van.
2015. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!