Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki megmondaná hogy hogyan...

Gyöngyike23 kérdése:

Valaki megmondaná hogy hogyan húzzam ki a szemöldököm? Most voltam nem rég kozmetikusnál de elfelejtettem megkérdezni. Tippeket esetleg kaphatok?

Figyelt kérdés
[link] így néz ki kábe
2015. szept. 30. 19:08
 1/1 pinkgepard válasza:

Én általában szemöldökre való hennát használok, 3 féle színben lehet kapni, de internetről is lehet rendelni, nekem ez nagyon bevált, és kb. 1-1,5 hétig tökéletes.

Másik megoldás szemhéj púder, van komplett szemöldök színező készlet ez is olyasmi anyagú mint a szemhéj púder, es ugye a ceruza. De ezeket nem nagyon szeretem mert akkor egesz nap azon gondolkozom, h szepen áll-e elcsúszott-e, stb. :)

Amúgy amiket küldtél azok szerintem ceruzasak. :)

Remelem segitettem :)

2015. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!