Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok olcsó vagy kevés drága smink?

Sok olcsó vagy kevés drága smink?

Figyelt kérdés

Mi éri meg jobban?

Ha van az embernek 20-25 rúzsa, szájfénye, szemceruzája, szempillasúirálja, szóval, akkora mennyiség, amiből már egy sminkes stúdiót el lehetne látni, de csak drogériás alsóbb kategóriás márkák (Miss Sporty, Essence, Catrice) vagy van kevesebb, 2-3 darab maximum, de azok drágább márkák (Isadora, Artdeco, Clinique, Lancôme)?


2015. okt. 1. 17:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
MAC (ezt még be akartam írni az alsó sorba)
2015. okt. 1. 17:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kevés, de drága. Igényesebb sminket lehet jó termékből készíteni és mire eljutnál a 6. szempilla spirálodig addigra beszárad vagy megromlik. Meg egy minőségi alapozó sokkal szebb a bőrön, mint egy drogériás és nagyobb a színválaszték.
2015. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Drogériás minőségi éri meg szerintem (L'Oreál,Maybelline,Rimmel) de essencenek is vannak jó szemhéjpúderei
2015. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

én sok essence terméket használok, és nekem a Mac-es rúzs nem bírta addig a számon mint az essences. pedig még a barátom is megcsókolt és még akkor is látszott az essences rúzs :D

az essence termékek szerintem jók, meg nem is drágák :)

2015. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha kevesebb, de jó minőségű sminkterméked van. A bőrödnek is jobbat teszel így, mintha ócska termékeket kenegetnél magadra.
2015. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A minőséget érdemes nézni, nem a márkát és árakat.

Pl Essencenek nagyon jó ajakkontúr cerkái vannak, rúzs helyett használom, olcsó. Szemcerkái is vannak jók. De pl alapozója pocsék minőség, semmit nem fed és narancssárga.

Bourjois közepes áron jófajta alapozókat gyárt, pirosítója is jó, de pocsék a szemcerkája. A szempillaspirálja sem épp jó. Abból pl nagyon jó a Lovely, ami marha olcsó márka. Isadorából korrektorom van, semmire nem jó. Cartice korrektorom tökéletes és olcsóbb is jóval.

Na mindegy, sorolhatnám még, de a lényeg hogy neked is ki kell tapasztalni hogy mi a jó neked. Az viszont semmiképp nem éri meg hogy felhalmozol mindent, mert csak ott romlik el használatlanul a fele cucc.

2015. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Szerintem mindkét árkategóriában vannak sz-r és jó termékek, úgyhogy az ideális az, ha ilyen is meg olyan is van.
2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Én próbáltam már drágább és olcsóbb kategóriás termékeket is, és kb. max. alapozó, púder, korrektor az, ami tényleg láthatóan jobb minőség drogéria felső kategóriában vagy feljebb, mint drogéria alsó kategóriában... de mondjuk a Catrice minőség is bőven megfelelt nekem (az más kérdés, hogyha tehetném, valszeg high-endet vennék, de annyi pénzem nincs, hogy folyamatosan újra tudjak venni egy 5+ ezres alapozót, amikor kifogy). Rúzs, szájfény, pirosító stb.-ből bőven lehet találni olyat a drogériában, ami van olyan jó, mint a drága.
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy itt kérdezem meg, ti alapozót mennyiért vásároltok? és pontosan milyen a márkája?

sose mertem nagyon drága alapozót venni,max 2500ft-ért, de nekem még ez is sok az ára,mert bármilyet vettem, semmit nem ért.

Csak egy picit az orrom környékén pirosas a bőröm, de sose tudtam eltüntetni,bármilyen alapozót is raktam fel.

Már eljutottam oda,hogy nem is használok szinte sose alapozót,ami nem baj, csak ha tényleg nagyon fontos lenne feltenni ,mondjuk valami alkalom miatt,semmit értelem,mert nem takar semmit:(

Szóval mennyibe kerülne egy tényleg nagyon jó alapozó?

2015. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolso en manhattant szoktam az 4 ezer ft. De most raalltam az essence oil free alapozora az 2 ezer korul van es en sokkal levegosebbnek erzem :)
2015. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!