Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú alapozót...

Milyen márkájú alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ti melyik márkát szeretitek a legjobban? Milyent használtok?

Tudtok ajánlani jó minősègűeket 2000 ft környèkèn? :)



2015. okt. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazabol mind1 h milyen marka. Lehet, h egy olcsobb/kozepes aru sokkal jobban bevalik neked, mint egy magasabb arfekvesu. Egyebkent ilyen arban essence, miss sporty, catrice alapozokat lattam ( folyekony, v hab allaguakat). Ha nem tul problemas a borod, jo valasztas leheg egy bb vagy egy cc krem is (szinezett arckrem). Nezz korbe egy drogeriaban, biztosan lesz ott mas lany/no, aki epp vasarol, kerdezhetsz szerintem toluk is.
2015. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű alapozót nem fogsz ilyen olcsón találni. Ennyiért csak a semmit nem fedő vacakokat árulják.

Viszont ebay-en lehet rendelni nagyon jó BB-ket, én Holika BB-t használok, szinte mindent elfed és tartós. 1500 ft.

2015. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen a márkán múlik, hanem a formulán, melyik alapozóból találsz megfelelőt a bőrtípusodnak, és a bőrödnek megfelelő színt. A Bourjois alapozókkal én amúgy meg vagyok elégedve, ezek mondjuk drágábbak, mint amit rászánnál, kb 3-4 alapozójukat próbáltam (magamon v másokon), és szerintem mindegyik jó. A Rimmelnek is van egy-két jó alapozója, az talán olcsóbb.
2015. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs sok bőrhiba az arcomon, csak néhány mitesszer. Nekem az essence hab állagú alapozója vált be, imádom. Már egy hónapja használom, ha reggel felkenem, még este is egész jó állapotban van. Azt hiszem 1400 körül van az ára.
2015. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!