Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gond van a helix piercingemmel...

Gond van a helix piercingemmel! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2 hónapja csináltattam és először talpas ékszert (orvosi fém) rakattam bele. Szépen meggyógyult, már nem is fájt, majd egy hónap után kicseréltettem egy karikára (orvosi fém). Miután kicseréltem nőtt köré egy dudi abból jött egy kis genny és talán jobban fájt a kelleténél. Gondoltam elmúlik. Kenegettem napi kétszer Optanisepttel de nem történt semmi változás. 2 hete visszamentem a piercingeshez és azt ajánlotta, hogy cseréljem vissza a talpasra és kenegessem Tetrannal és 3 nap múlva menjek vissza. Tökéletesen meggyógyult, visszamentem és kicserélték újra a karikára. Ezt is kenegettem mindennap Tetrannal, hogy esélye ne legyen újrafertőződnie, de ez nem így lett. Azóta még nagyobb és még több cumó jön belőle.

A kérdésem hozzátok: szerintetek mekkora annak az esélye, hogy azért fertőződött meg, mert a talpas ékszernek vastagabb volt a szára mint karikának és ott a kis "résen" keresztül bemegy a baci? Mert ha így van szeretnék egy kicsivel vastagabb karikát berakatni mert a talpassal az volt a gond, mindenbe beleakadt hátulja.

Segítségeiteket nagyon köszönöm!



2015. okt. 18. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Te vitted a karikát vagy a szalonban adták? Ugyanazt a karikát tették be másodszorra is?

Egyébként egy hónap után nem szabadna cserélni, meg kell várni a teljes gyógyulást. Nekem is iszonyatosan begyulladt, amikor 3 hét után kicserélték, bár nem akartam ekkor sem megbolygatni, de muszáj volt. Hagyd pár hónapig benn a talpast, aztán egy fél év múlva kísérletezz még a karikával szerintem, amikor biztosan teljesen begyógyult már. Ha kell, ragaszd le valamivel a hátulját, és akkor nem akad bele semmibe.

2015. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ott helyben vettem és azzal a mozdulattal be is rakták lefertőtlenítve. A talpas ékszert is csak azért rakattam bele először mert sok helyen olvastam, hogy az ajánlatos először, mert az gyorsabban gyógyul. De nem lett a szívem csücske, ezért akartam gyorsan váltani karikára. A piercinges is azt mondta, hogy minimum egy hónapot várjak.
2015. okt. 19. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Uh szegény...

Én a tavaszi szünetben csináltattam, és talpasat rakattam bele mert nekem is azt tanácsolták. Utáltam, hogy mindenhova beakad, meg fájt is stb... de szerintem megérte nem piszkálgatni kb 5 hónapig. Most váltottam karikára nemrég, és nincs semmi bajom. Igaz lassan gyógyult nekem, de túléltem a talpassal.

Tényleg várd meg míg rendesen meggyógyul, ne csak a minimum ajánlott időt. :)

2015. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!