Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért baj, ha természetesen...

Miért baj, ha természetesen nézek ki a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Nem megyek el fodrászhoz, hanem egy egyszerűbb frizurát csinálok saját magamnak. Nem megyek körmöshöz, se sminkeshez. Csak azért kérdezem, mert mindenki más ezt csinálja, és engem kérdezget hogy én miért nem.

2015. nov. 18. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 8. Osztályban nem mentem, mindenki más igen. Akkor nem éreztem gáznak, most viszont nagyon. Egyedül én nem mentem sehova. Mindenki meg olyan szép volt. :( bár akkor más volt minden,pedig csak 7 éve volt
2015. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, nem az esküvőd napja lesz. Nem értem mások miért vannak ennyire túlzásba esve (tisztelet a kivételnek.) Talán azért csinálják mert mindennyian ki akarnak tűnni, elvégre hasonló ruhákban lesztek, de így legalább te leszel a különleges aki nem csicsázza túl magát, ráadásul simán megcsinálod magadnak amit elképzelsz, esetleg egy barátnőd segítségét kéred. Nem kell még ezért is fizetni, épp elég húzós a végzős év anyagilag. U.i.: Jó szalagavatót, biztosan szép leszel!!!
2015. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól teszed.. tavaly én is bealltam a sorba.. kozmetikusnal alkalmi smink, fodrásznál hajdondorites..

rá se bírok nezni a szalagavatos kepeimre... undorító színe van az arcomnak.. sose hasznalok alapozot, csak egy kis bb krémet. de a kozmetikus nagyon durvan sminkelt ki, hogy jól nézzek ki képeken.. hát nem sikerült, komolyan szegyellem a képeket.. az nem én vagyok.

a hajam meg sosincs begondoritve, az is termeszetellenes szerintem

jobban jártam volna otthon rakok fel bb krémet meg korrektort, pudert, szempillaspiralt és kész. nem kellett volna sminkeshez mennem

amúgy kb egyik osztalytarsam sem úgy nézett ki mint alapból. mindenki szerint rosszak lettek a képek, más is mondta, hogy kár volt erős sminket csinálni..

szóval ha ma lenne szalagavatom, úgy néznek ki ahogy a hétköznapokban... nyilván aki mindig sminkel ne menjen anélkül, de aki nek szokott az ne most kezdje el

2015. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is otthon sminkeltem, meg besütöttem a hajam. Ballagáson ugyanígy. Körmöm kifestettem kicsit extrábbra, mint szoktam és ennyi. :D Nem vagyok egy szépségápolás-megszállott, kozmetikushoz-körmöshöz sose megyek (kidobott pénz szerintem), fodrászhoz is ritkán. Egyszer voltam profin kisminkelve egy rendezvényhez, de utáltam, nem mertem hozzáérni az arcomhoz a sok alapozótól. :D Szóval nem bántam meg, így legalább hasonlítok magamra a képeken. :)
2015. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Csak sokan azt hiszik, hogy attól lesznek többek, ha elfedik a valódi kinézetüket.
2015. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!