Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jol nez ki egy...

Szerintetek jol nez ki egy hegyes vagy mandula alaku kb.1,5-2cm hosszusagu lelogassal, fekete szinben? Igazabol nagyon szeretnek egy ilyet.

Figyelt kérdés
A fo kerdes az lenne hogy egy ilyet hogy lehet a mindennapokban hasznalni? Mosogatas, takaritas, hazimunka? Aztan a gepen a billentyuzethasznalat, a telefonkepernyo erinteset megneheziti? Kerlek valaki tapasztalatot irjon le... vagy kormosok mit ajanlanak? Meg lehet szokni? Esetleg megkarmolni, megszurni magam vagy masokat tudok vele?

#munka #műköröm #haszanalat
2015. nov. 20. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Műkörmöm sose volt, de a sajátom jelenleg már 2cm hosszú és ez rémes. Gépelni vele kínszenvedés, fáj is a köröm alatti rész egy idő után tőle. Mobilt nyomkodni nem gyakran szoktam, de azt is csak az ujjam szélével tudom. Akadály a mindennapokban, mindenben. Nem hiszem hogy megéri ilyesmit csináltatni. Én csak simán lusta vagyok körmöt vágni... de ideje lesz rávenni magam. Tegnap pl a barátom szemébe karmoltam majdnem... rosszabb vagyok mint a macskánk már. :o
2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a mandula forma tö jó, de szerintem max 1 cm legyen a lelógó rész. vagy 1/3-ad 2/3-ad arány(ez a fehér és rózsaszín körömrész aránya)
2015. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De neked volt mar olyan mandula alakud? Pont olyan mint amit ott leirtal? Ha igen akkor azzal mi a tapasztalatod? Marmint munka ilyenek?
2015. nov. 20. 21:00
 4/6 anonim válasza:

Sztem egy-egy ilyen korom ha szepen megcsinaljak nagyon szep :)

meg en nem probaltam soha, tehat nem volt mukormom de mar en is gondolkodok rajta ;)

sztem nagyon szep, nyugodtan probald ki talan inkabb a mandulat

2015. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3 éve műkörmöm van és nem akadályozz semmiben volt már hosszú rövid kocka és mandula is. :)
2015. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En most telefonrol irok, mukorommel. :D En is altalaban mandula alakut csinaltatok, es nagyon szeretem. Annyi a lenyeg, hogy ne legyen tul hosszu, mert akkor az tenyleg akdalyozni fog a mindennapi tevekenysegekben. A 2 centi nekem egy picit mar sok lenne, de az 1,5 meg belefer. Szerintem nagyon szep egy mukorom addig, amig nem viszik tulzasba. Amit leirtal az szerintem nagyon szep lenne. :)
2015. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!