Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet szerezni Avon...

Honnan lehet szerezni Avon parfümből mintát?

Figyelt kérdés

Régen a tanácsadónőm mindig adott a rendelés mellé, de már átköltöztem az ország másik gégébe, nameg nagyon régen rendeltem már a katalógusból.

Lehet valahonnan csak mintát rendelni?


Köszönöm! :)



2015. dec. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem párat:

[link]

2015. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sg0000 válasza:
szia itt regisztracio utan kapsz kapsz ingyen minta csomagot, egy tanacsado fogja veled felvenni a kapcsolatot es kiviszi neked.
2015. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sg0000 válasza:
a 2es vagyok kuldom hozza a linket :) [link]
2015. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! A legegyszerűbb módja szerintem, ha keresel egy tanácsadót a mostani lakóhelyeden vagy ahhoz közelit. Az avon honlapján van tanácsadó kereső. Írd be a településed nevét és a rendszer megjelenít neked egy vagy több tanácsadót, kiírja azt is melyikük hány km-re van tőled. Amelyikük szimpatikus írj neki, hogy mintát szeretnél kérni. Vagy próbálj meg keresni valakit fórumon, facebook csoportban. Amúgy 1. válaszoló, ami oldalt belinkelt futárral szállít házhoz és nem is olcsón. Csak minta rendelésnél ez abszolút nem éri meg, a termékeket is ugyanúgy katalógus áron lehet tőlük megvenni. Nem is értem, aki neten rendel miért nem az avon weboldalán adja le a rendelést... A tanácsadók ingyen viszik házhoz és bármelyikőjük ki tud szolgálni mintákkal, elárulom még olcsóbban is, mert egy szórófej nélküli minta nem kerül 100 Ft-ba, és a szórófejes sem 200 Ft. Egy kis mennyiségű mintával szerintem nem kéne lehúzni az embert.
2015. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!