Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökpor vagy ceruza?

Szemöldökpor vagy ceruza?

Figyelt kérdés

Jelenleg ceruzat hasznalok. Nem tom melyik a jobb egyre tobben mondjak hogy a por. Ritka es halvany a szemoldokom a hajam szine barna. Melyik a jobb es abbol melyik marka? Melyik nyujt termeszetesebb , szebb hatast??

Elore is koszonom puszi😚



2016. jan. 7. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a por természetesebb hatású, de a ceruzával is meg lehet nagyon szépen csinálni (meg a porral is csúnyán)

szóval ha jól tudod használni, mindkettő jó

márkából nekem a catrice vált be mindkettőnél

2016. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány a szemöldököm sajnos :/

Ritkán használok szemöldökre sminket de ha igen akkor szemöldökceruzát rakok fel. Nekem természetesen hat, mert nem nyomom rá úgy. Port még nem használtam, de lehet ki próbálom én is mert most kíváncsi lettem

2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szemöldökfilc vált be a legjobban. Gyönyörűen meg lehet formázni a szemöldököt anélkül, hogy természetellenesen hatna. Előtte szemöldökport használtam én is de azzal nem tudtam olyan jó eredményt elérni, mint a filccel :)
2017. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!