Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempilla leszedése...

3D-s műszempilla leszedése házilag?

Figyelt kérdés
Nem 3D-s műszempillám van,csak 3D-s műszempilla ragasztóval van felragasztva egy olcsóbb tincses műszempilla.Viszont szeretném leszedni,mert nem tetszik.Próbaként rakattam fel,de rájöttem nem az én stílusom.Ha jól tudom a babaolaj oldja a ragasztót,a kérdésem pontosan az lenne hogy milyen technikával álljak neki leszedni?Fültisztítóra csepegtessem az olajat és azzal mossam le?Vagy hogy?Igen tudom hogy ezt szakemberre kellene bíznom,de jelenleg nincs rá esélyem,hogy kozmetikussal szedessem le,így muszáj itthon neki esnem.

2016. jan. 14. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vissza mennék ahhoz aki felrakni. Otthoni próbálkozással akár a saját szempillád is jöhet a művel, így nem biztos, hogy megéri kísérletezni.
2016. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!