Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes drágább szempillaspirá...

Érdemes drágább szempillaspirált venni?

Figyelt kérdés
kb. 3ezer forintosra gondolok. Jobb és hatékonyabb lenne, mint egy olcsóbb?
2016. febr. 2. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem az Astor bevált. Előtte minden, még a vízállóak is elkenődtek.
2016. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Sokfélét kipróbáltam már. Az ezer forintostól a 7000 forintosig.

Nekem olyan, mintha maga a festék tök ugyanaz lenne mindenben.

Szóval én a spirál formája alapján szoktam választani. Nekem attól lesz egy jó vagy nem jó. Nem magától a festéktől.

2016. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

astor 2ezerért is van,elég jó minőség,és sok anyag van benne! próbáld ki,sokféle van belőle :)


l'oreal már nem éri meg 4-5ezerért

2016. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem eddig észre az összefüggést az áruk és a minőségük között. Most éppen kettőm van, egy Astor és egy Miss Sporty, mindkettőt ajándékba kaptam. Az Astortól kevésbé tapad össze, de sokkal rövidebbek lesznek, a Miss Sporty meg akkor szempillákat csinál, mintha legalább mű lenne. Utána meg kell igazgatni, hogy ne legyenek összetapadva, de inkább az utóbbit kedvelem. Magamnak nem vennék drágát, inkább ilyen 1500 ft körü valamit, ami szimpatikus.
2016. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!