Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék normális szemhéjtus...

Hol tudnék normális szemhéjtust találni?

Figyelt kérdés
Régóta keresek szemhéjtust, de sosem találok normálisat. Melyik márka, vagy hol tudnék olyat találni ami nem mosódik le könnyen, filces, és vékony vonalat lehet vele húzni. Ja és nem fogy ki a filc elejéből hamar a festék.

2016. febr. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Miss Sporty Studio LASH eye liner. NEM filces, de igazán megér egy próbát.

Kezdő vagyok tus téren de ez nagyon bejött nekem. Nem vízálló teljesen, szóval ha víz éri és nem dörzsölöd nagyjából ott marad a helyén, nekem nem folyt le nap közben se, egész jól tart. :)

2016. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az a baj hogy nagyon sokat próbálkozom, de nem sikerul szépre megcsinálnom soha :(
2016. febr. 4. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig gyakorlat teszi a mester :D Nekem is van mikor 10x újra kell kezdenem.
2016. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én bárhányszor újrakezdem. Sosem jó :(
2016. febr. 5. 15:46
 5/5 anonim válasza:

Maybelline Eyeliner Lasting Drama™ zselés szemhéjtus

Nem filces, ecset van hozzá, amivel még énis barátkozom, de elsőre nem volt vészes, sose húztam még ilyen szép vonalat :)

Egyenlőre tartósnak tűnik, nagyon sok jó véleményt olvastam róla ezért ezt választottam az árától függetlenül. Kevés van benne, de mindenki azt írta, hogy sokáig elég. Én a tescoban vettem, épp akciós volt ;)

2016. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!