Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Titeket nem zavar a...

Csajok! Titeket nem zavar a szempillaspirál magatokon?

Figyelt kérdés

Ez az a cucc amit minden nő használ szinte... de én nem bírom, mert felkenem és akkor látom ugye magam előtt mindig a szempillám nagy fekete foltként a szemem előtt "lebeg", zavarja a látóterem, plusz kemény lesz ami nagyon rossz érzés, felér a bőrömhöz a vége és böködi is ott.

Ezek mindenkinél így vannak? Hogy lehet elviselni? Vagy nem jól csinálok valamit?


2016. febr. 4. 18:18
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Csak akkor zavar, ha laborban vagyok, mert sokat mikroszkópozok, és a festéktől, hosszabbak a pillák, és engem zavarnak mikroszkópozás közben. Meg mondjuk laborban amúgy sem szeretem festeni a szemem, ha esetleg valami belemenne, elégbaj az önmagában is, nemhogy még a festéket is belekeni nekem a szemgolyómba.

De ha nem laborban vagyok, akkor néha kifestem.


Esetleg próbálj ki másfajta festéket, nem mindegyiknek ugyanolyan a formulája, van, amelyik egyáltalán nem nehéz a szemen. De ha nem jön be, az se baj. Ha a színe zavar, kozmetikus tartósan betudja neked festeni, az fent marad hetekig a spirálos-érzet nélkül.

2016. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapból is fekete a szempillám és hosszú, dús, szóval nem létszükségletem, de néha jó lenne használni komolyabb sminkekhez. Esetleg van olyan spirál amitől nem lesz kemény hanem puha marad a szempilla?

Most is felkentem próbaképp, de most épp a hajammal akar összeakadni folyton...

2016. febr. 4. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden spirál egyforma. Van ami inkább ívet ad neki és tényleg kicsit merevebb lesz, amelyik dúsítja az vékonyan felhordva nem kemény. Engem nem zavar egyáltalán, de lehet hogy azért mert veled ellentétben szánalmasan kevés és rövid szempillám van, még kifestve is kicsikék :).
2016. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én amikor használom egyáltalán nem zavar, el is felejtem sokszor hogy rajtam van és megdörszölöm a szemem.... xD

Ha vékony réteget raksz rá(egyszer-kétszer végighúzod rajta, hogy épphogy csak legyen rajta), akkor szerintem téged se fog zavarni.Meg az sem mindegy hogy milyet használsz. Esetleg ha veszel, kérdezd meg az egyik barátnődet hogy milyet ajánl, vagy a boltban az eladót, biztos segítenek :)

2016. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!