Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugye 13 evesen ez meg elfogadh...

Ugye 13 evesen ez meg elfogadhato?

Figyelt kérdés
Elkeztem sminnkelni.Alapozot meg szempillaspiralt hasznalok.Ugye ez nem sok?Tudom hogy az alapozo nagyon roncsolja a bort meg ilyen fiatalon nem kene de en igy erzem magam szepnek
2016. febr. 9. 20:50
1 2
 1/12 daveland válasza:
61%
Még túl korai.
2016. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dehogy korai, de inkább bb krém
2016. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó helyett korektor/ BB/CC krém

Mindenképpen valami jobb minosegut vegyel

Es ne 2 cm vastagon


Es ha pattanásos a borod, akkor célszerű vagy kozmetikushoz menni vagy venni pl arcradirt

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gnoomage ***** válasza:
Ma már nem korai, de nem épp egy nyugodt és boldog lányra vall ha nem képes a saját bőrében élni...
2016. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alkalmakra teljesen rendben. Mondjuk nem tudom milyen az alapozód, némelyik hajlamos csillogni, arra kell egy kis púder is. A szőlőzsír (ajakápoló) pedig a nő legjobb barátja, főleg szeles, hideg időben. Napi használatra viszont teljesen fölösleges sminkelni, pláne suliba. (Ez az ajakápolóra nem vonatkozik, azt használd amennyiszer csak szükségét érzed. Nem kell színezett, bár olyan is van.) Felnőtt nőként én csak akkor sminkeltem minden nap (hétköznap), amikor ügyfélszolgálaton dolgoztam.


Majd rá fogsz azért jönni, túl szépnek sem jó lenni, mert ahogy egyszer hallottam - és milyen igaz!- a szépség a legrosszabb fajta férfiakat vonzza. Szóval, ha csak nem tudod megválogatni célirányosan, hogy ki lásson sminkelve és ki ne, akkor jobb ha inkább visszafogott vagy! Majd ha több tapasztalatod lesz a férfiak (fiúk) lekoptatásban, akkor legyél inkább feltűnőbb!

Persze egy elrontott sminknél nincs nevetségesebb. Ilyen módon is visszaüthet a dolog.

2016. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha normális termékeket használsz, nem olcsó vacak alapozókat ami tele van káros anyagokkal. Egy jó alapozó nem árt a bőrnek. Habár a bőrhibákat inkább kezelni kellene, nem elfedni.
2016. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai. :) ha nagyon patis vagy, akkor erdemes valoban valami jo minosegu alapozot hasznalni, ami nem emeli ki ,hanem leszaritja a patikat . A szempillaspiral is elfogadhato, en is 13 éves korom óta sminkelem magam. Csak semmi hivalkodó! Egy egyszeru kis fenyes szajfeny, szempillaspiral, alapozo, ezek elfogadhatok. 14/l
2016. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13 évesen? Még csak kislány vagy. Alapozó fölösleges. Ha nincs okod rá, csak azért használod mert a youtube-os sminkelős videókban azt láttad, hogy az a menő, ha valakiről kaparni lehet a centis vakolatot, akkor inkább felejtsd el. Spirál teljesen oké.

Amúgy felőlem nézhetsz ki úgy is, mint aki megtalálta anyuci sminkkészletét, és ész nélkül magára kente, én nem szólok bele...csak arra azért számíts, hogy nevetségesen fogsz festeni...(csak azért mondom mert ismerek pár embert, aki hónapról hónapra egyre több minden sz*rral mázolta be az arcát...azért neked remélem fel fog tűnni, ha túlzásba esel)

2016. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze nem rakok fel vakolatott mert az ocsmany.Es nem "menosegbol" csinalom csak egyszeruen igy lattom magam szepnek:)
2016. febr. 10. 20:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg termeszetesen nem feltuno.Es en meg hagyom a fiuzast az meg nagyon korai lenne
2016. febr. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!