Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Öntapadós műkörmöt vettem,...

Öntapadós műkörmöt vettem, ahhoz le kellene szedni a gél lakkot vagy nem lesz semmi baj ha ráteszem?

Figyelt kérdés
Szóval.. Vettem a dm-ben öntapadós műkörmöt. Soha nem vettem még ilyet, csábított az ismeretlen. Viszont gél lakkom van, jó lenne ahhoz leszedni, igaz? Vagy nem ér annyit? Mennyi idejig bírják? Vízálló az ilyen? Válaszotokat előre is köszi:)
2016. febr. 20. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem tönkretenné a géllakkozást, ha ráragasztanád. Megkopna a fénye, vagy rosszabb esetben ragacsos is lenne, ha feloldaná a ragasztó a gélt. Egy próbát megér, de nem hiszem hogy tartós lenne. Főleg natúr körmön nem :/

Remélem valamennyit tudtam segíteni :)

2016. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!