Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem egy gyönyörű sötét...

Vettem egy gyönyörű sötét matt lila rúzst. Milyen smink menne hozzá?

Figyelt kérdés
Akik tudják vagy ez a munkájuk azok leirhatnák nekem köszönöm 17/L

2016. márc. 11. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötét rúzshoz próbálj minél natúrabb szemet festeni, Nehogy horrorfilmes hatása legyen :) én úgy oldanám meg, h szinte alig látható beige/barackos alapszín, esetleg kicsit csillogóbb fehér és hozzá egy szép tusvonal + szempillaspirál.
2016. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fosfosfosfos válasza:
32%
Lisztezd be az arcod, verj fel két egész tojást és készíts elő egy kis zsemlemorzsát. Parabolikus íven csapd a plafonra a felvert tojást és ahogy lecsöpög, nyögdécselő hangadás mellett állj alá felfelé nézve. Ezután fogd meg a legnagyobb lábast otthon, önts bele 1-2 kiló zsemlemorzsát majd borítsd a fejedre. Már csak a gyönyörű sötétlila rúzst kell felkenned és indulhatsz is.
2016. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én sminkes vagyok!

A lila rúzshoz nagyon fontos, hogy az alapozás tökéletes legyen, mert kiemeli a legkisebb piros pattanást is és a szem alatti táskákat. Ha ez megvan, akkor megteheted azt, hogy felraksz egy lehelletnyi bronzosítót, csinálsz magadnak egy "instagram szemöldököt", hozzá egy pici szempillaspirál, és már kész is. Ha a szemöldöködet nem akarod annyira hangsúlyozni, akkor csinálj a szemhéjadra egy szolid körsatírt egy világos és egy sötétebb natúr árnyalatból. Esetleg még egy cicás tusvonalat tudok elképzelni.

2016. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek ès a 3.nak 😊 rendesek vagytok.

2. Meg inkabb 😂...

2016. márc. 11. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: honnan vetted a rúzst? Régóta keresek olyasmi színt mint a Mac cyberje, de több ezret nem akarnék kiadni érte :|
2016. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak alapozót szoktam használni, egyszínű nagyon világos, kicsit csillogó festéket a szememre, meg szempillaspirál. néha alul a vízvonalat kihúzom fehér szemceruzával.
2016. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!