Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik ilyen körömlakk?

Létezik ilyen körömlakk?

Figyelt kérdés

[link]


Megláttam ezt a képet, és eszembe jutott, hogy mindig is szerettem volna ilyen tükörfényű körömlakkot. Lehet ilyet kapni, vagy ez a képen mitől ilyen?


Kérlek, ha tudtok ilyen lakkot (színe mindegy) akkor írjátok le, hogy hol lehet kapni és kb. milyen árban lehet. Megközelítőleg, hogy mégis mire számítsak.


Köszönöm szépen!


2010. ápr. 2. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
am gondlom látod, h ez mukormok ...a pasim ijen kromozott festékkel fujja a mociján a csillivilli cuccokat ...xD ...még haq nem is a körmödre fujod ,hanem mukormot befujsz egy ijennel ..tök csini lesz ... én is kiprobálom ... xD
2010. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én ezt szerintem inkább kihagyom.

Műkörmöt nem szeretnék semmiképpen sem, de gondoltam lehet kapni ilyen vagy hasonló lakkokat...

2010. ápr. 3. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az OPI-nak szerintem van hasonlója. Láttam neten egy blogban. Viszont ami tényleg tükörfényű az a Sally Hansen Chrome Nail Makeup, de úgy tudom hogy ezt nagyon nehéz beszerezni - főleg nálunk. Vagy talán próbálj ki valamilyen metál fényű körömlakkot egy nagyon fényes fedőlakkal. ^_^
2010. ápr. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
kedves elsö te sötét vagy mint az éjszaka
2010. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Am ha érdekel, a képen a csajnak műkörme van.Mondjuk sztem itt a környéken iet nem hiszem h találsz. Esetleg nézd meg a kínai üzletekben,ott vannak érdekes színűek. Talán ott lesz.
2010. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép, én régóta szeertnék ilyet, de sehol sem találok... (se Rossmann, se tesco, vagy Dm...) Lehet, hogy tényleg érdemes lenne benézni egy kínaiba :D

L,19

2010. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Még nagyon nagyon régen volt ilyen az avonnak. Úgy is volt reklámozva, hogy tükör körömlakk vagy valami ilyesmi. De ez már sok évvel ezelőtt. Egy tanácsadónőt kéne megkérdezni, hogy gyártanak e még egyáltalán ilyet.
2010. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
moyrában van ilyesmi
2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző: moyrában nincs ilyen.


A képen valami gagyi tipes köröm van.


És van ilyen eljárás, amit minx-nek hívnak, gugliban utána kell nézni. Itthon viszont nincs. Kint meg egy fél vagyon az elkészítése is, mert nem egyszerű.

2011. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!