Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy profi sminkes...

Szerintetek egy profi sminkes képzés hány napos lehet? Mi a véleményetek erről a smink iskoláról?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a honlapot találtam, és a többi sminkes képzéssel szemben, ez jóval profibbnak tűnik nekem. Viszont van ilyen "turbó" tanfolyam a sminkes képzésnél, ahol 5-6 nap alatt adnának le napi 8 órában rengeteg ismeretet.

Olyan furcsa nekem, hogy csupán 5-6 nap alatt le lehet adni az anyagot. Azt hittem hogy egy sminkes képzés is minimum fél éves.... nektek mik a tapasztalataitok?



2016. márc. 19. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez komolytalan.
2016. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki 3 eves suliba jart ezzel szoval tenyleg profi lehet
2016. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És pl. a Budapesti smink iskola az jó lehet? Most látom, hogy ott azért jóval magasabb óraszámban lehet tanulni. Pl. ami a profi sminkiskolánál 40 óra, az a budapesti sminkiskolában 48 óra.
2016. márc. 19. 19:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg a sminkmester képzés (ami az alapképzés után van ugye) a profi sminkiskolában 40 óra alatt teljesíthető. A budapesti simnksuliban meg 78 óra
2016. márc. 19. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen... Nekem Joe Blasco diplomám van és 3 hónapig tartott,szintén 8 órában,egy héten 4x.
2016. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód, de olyan helyen tanulj ahol nem húznak le anyagilag, és rendes papírt ad róla ergo OKJ típusú. Én azt mondom, kapos vagy egyéb képző központok körül keresgélj, rendes, bejáratott helyen képeztesd magad mert az az igazi.
2016. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!