Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Wolfram/Tungsten karikagyűrűre...

Wolfram/Tungsten karikagyűrűre lehetséges gravíroztatni?

Figyelt kérdés

Volt aki ilyen fajta gyűrűbe gravíroztatott, esetleg képet is tud küldeni?

Hol azt írják lehet, hol azt hogy nem...illetve mennyire időtálló a fényezése az ilyen gyűrűknek?


Előre is köszi!



2016. márc. 31. 17:28
 1/2 anonim válasza:
Én még 2013-ban vettem egy volfrám-karbid férfi gyűrűt. Egyszerű, fényesre polírozott, semmi minta nincs benne. Amióta megvan rendszeresen hordom, semmi sérülés nincs rajta, még apró karcolás sem. Iszonyatosan kemény anyag, elnyűhetetlen. Az ára ha jól emlékszem 6000Ft volt. Nem tudom, hogy lehet e gravírozni, kérdezd meg, hogy lehet-e.
2016. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát elvileg lehet, viszont Mo-n nem tudom, hogy hol.

Mivel a gyémánt után a 2. legkeményebb anyag így csak hasonlóan kemény vagy keményebb anyaggal lehet csiszolni, vagy még lézerrel esetleg.

2018. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!