Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves lányként suliba a...

15 éves lányként suliba a fekete füstös smink sok lenne? Az öltozködési stílusom is valahol a rocker és a grunge között van, és ezt szeretném a sminkemmel is kifejezeni. Néha eddig is volt rajtam rúzs, világos szemhéjpúder és tus. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Kifelyezheted a sminkel is stilusod, de iskolán kívül.
2016. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé
2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem a füstös smink nem kifejezetten suliba/munkahelyre való viselet. Esti buliba, vacsorarandihoz, vagy egyéb szabadidős tevékenységhez ok, de nem túl professzionális, én munkából, órákról mellőzném.
2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen dilemmában(életnagyproblémái) vagyok...

Szeretném én is a sminkemmel kifejezni a stílusom, de elkenődik, lefolyik emellett kontaktlencsém is van stb..

Jelenleg egy tusvonallal vagyok el, a stílusomon úgyis látszik, hogy mit képviselek.

15/l

2016. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha középiskolás vagy..ne foglalkozz vele.. En is évekig ugy jartam.
2016. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
15%
Egyáltalán nem sok nyugodtan bemehetsz úgy. Egyik osztálytársamnak is néha olyan sminkje van.
2016. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
A rúzs, a világos szemhéjpúder meg a tus teljesen rendben van, de ez attól függ, hogy milyen értékrendű iskolába jársz. ^^
2016. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. ápr. 3. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden napra igen, de mondjuk ha nagyon szeretnéd kipróbálni, egy napra nyugodtan. :)

Én is a rocker stílust szeretem, de csak öltözködésben fejezem ezt ki, sminkelni csak ritkán szoktam, mert körülményes meg csípi is az ember szemét, meg aztán így ha alkalomra kisminkeli magát az ember, legalább látszik a különbség. :)

2016. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Szerintem nem sok ez a smink a suliba, hiszen az iskolába is légy önmagad, ahogy az utcán, otthon, boltban stb., ha így akarod kifejezni, akkor tedd meg. Az iskola nem egy elit hely, nem konferenciákat kell tartanod, mint pl egy parlamentben. Ha tetszik, sminkeld így ki magad, kész.
2016. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!