Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Clinique drágának vagy elérhet...

Clinique drágának vagy elérhető árú kozmetikai márkának számít Magyarországon?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát... én azt mondanám, olyan középkategóriás.
2016. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kiszámolnák az összes termékük alapján az átlagárat, az tuti 10e felett lenne, a parfümök meg 20-25 körül kezdődnek, egyértelműen drága. De mondjuk pár más túlhypeolt márkával ellentétben ők általában minőséget is nyújtanak.
2016. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez relatív, drogériás márkákhoz képest drága (mondjuk nyilván jobb is a legtöbb esetben), de high end márkákhoz képest (chanel, estée lauder stb) képest nem annyira drága. átlag magyar fizetéshez képest drágának mondanám, de nem elérhetetlen, nekem is van clinique termékem, pedig nem vagyok kőgazdag.
2016. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én drágának mondanám, mert szinte mindig drogériában szoktam vásárolni, így azzal az árkategóriával hasonlítom össze

meg egyetemista vagyok, szóval nekem így főleg drága :D

2016. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!