Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg vörös rúzst hordani?

Figyelt kérdés

Régebben ódzkodtam tőle, az anyukám is mindig azt mondta meg más is hogy szerintük közönséges, nem is nappalra való de se utcára, hogy a ffiak is a természetességet kedvelik a 0 vagy legfeljebb természetes sminket....Mégis egyes oldalakon annyira magasztalják, dicsérik a vörös rúzsokat, hogy ilyen-olyan szép árnyalatot találtak, hogy milyen nőies és dögös, a "jó nőséghez" hozzá tartozik...Azt is mennyi dicséretet kaptak ezért nőktől/férfiaktól.

Azt is mondják, nem áll jól mindenkinek, meg különben is a magabiztos, határozott nők színe. De azt is hallottam árnyalatfüggő kinek melyik áll jól.

Tényleg olyan közönségesnek találják sokan? Vagy ellenkezőleg, sokaknak mégis tetszik, köztük férfiaknak?

Nagyjából tudom, nekem melyik állna jól, az ilyen meleg árnyalatok mint korall, paradicsom meg eper piros, a kékes beütésűek nem.

Csak azzal meg az a problémám, hogy az ilyen sárgás, narancssárgás-piros árnyalatok a fogaim miatt nem állnak olyan jól. :( Nem elég fehérek hozzá. A hideg pirosak elvileg azok, melyek fehérebbnek mutatják a fogakat.


Felkeltette az érdeklődésemet mivel annyian dicsérik más oldalakon :) és ezért érdekelne más véleménye.


Érdemes vagy nem vörös rúzzsal próbálkozni? (Esetleg fogat fehéríteni hozzá jól álljon mind).


Köszöntem előre is. ;)



2016. ápr. 7. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira sárgák a fogaid, akkor fogfehérítés javasolt.


Mindenféleképpen árnyalat függő (hideg-meleg, tavasz nyár ősz tél típús)

Mindegyiknek meg van a maga színe.


Én személy szerint nem szeretem a piros/vörös rúzst. Jól áll de nekem nem természetes.

Ajánlanám estére, vagy olyan alkalmakra. Nem minden napos viselet szerintem bár sokan nagyon tudják viselni (erősebb karakterek)

Másokon nagyon tetszik. A párom se szereti.


Néha napján próbáld meg a hétköznapokban és majd meglátod mennyire szeretik...függ a karaktertől is hogy kinek áll jól ;)

25/N

2016. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem izgat, másoknak mi tetszik. Férfiaknak legkevésbé. Magazinok meg... no comment.


Majd amikor öreg leszel, és a rúzs beül a ráncaidba, akkor fogod kívánni, hogy ej, bár fiatalon próbáltam volna ezt.

:D


Na, de komolyan. Nekem csak MAC pirosaim vannak, és igazad van, nagyon sok árnyalat van. A kedvencem az All Fired Up, ezt nagyon sokat hordom. Vagy a Ruby Woo, alap. De szerintem ne csak pirosakban gondolkodj, van rengeteg gyönyörű szín, Flat Out Fabulous, Up the Amp, vagy akár nude színek... szerintem megéri kísérletezni.

2016. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kell vele vigyázni, hogy ne legyen közönséges. És van, akin gyönyörű. Próbálgasd, kérd ki olyan véleményét, akiknek szerinted jó a stílusuk és őszinték. Hiába mondják sokan, hogy nem, ez semmiképp nem, lehet, ha látnának valakit, aki TÉNYLEG tudja viselni, arról nem lenne feltétlen negatív véleményük. És jól írták előttem: most kell kísérletezni :)
2016. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenféle színű rúzsom van, rúzsfanatikus vagyok :)

Sajnos van, ami annyira nem áll jól, de mégis hordom a színe miatt (bár tudom, hogy ez nem szerencsés).

A piros rúzs szerintem is alap darab, csak ki kell kísérletezni a legjobb árnyalatot.

2016. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem magazinokra gondoltam mikor azt írtam más oldalakon dicsérték. :) Internetes, független fórumokon olvastam termékekről véleményt, és adott márka rúzsainak egyes árnyalatait (nude, rózsaszín, vörös) nagyon dicsérték, többen egy bizonyos márka vörös rúzsát.

Régebben óvatosabb voltam, semmi élénk szín, csak szelíd rózsaszín, pasztell, nude....Mindenféle természetes vagyis nude rúzsom van. Mostanában szoktam rá a kicsit élénkebb színekre mint narancssárga, élénkebb rózsaszín, korall....Rájöttem jól állnak és felfrissíti az arcomat.

A vörös rúzsok is egy ideje mozgatják a fantáziámat, találtam olyan árnyalatokat amik tetszenének.Csak nem mertem volna hordani őket, legfeljebb kissé áttetszőbb szájfény formában hordtam őket vagy színezett ajakápolóként.

Talán itt az ideje kísérletezni ezekkel. :)


Egyébként ismertem egy vagy két férfit akinek nagyon is tetszett a vörös ajak, dögösnek találta, de ez szerintem ritka. Ha nem is a színe miatt zavarhatja nagy részüket, inkább az hogy nyomot hagyhat. ;)

2016. máj. 4. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs benne! Mégis, az én anyám szerint is k....rvás! Én azt szoktam mondani erre, hogy nekem erről az elegancia jut eszembe, nem a r....bancság!
2018. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem a ku.......aság, hanem a "szexi és elegáns nő"-imázs jut eszembe róla, mint fentebb említettem már, de mostmár anyám is kezd megbékélni vele, h ez vok é, ez a vagány csaj, aki a piros színt is be meri vállalni.........
2019. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!