Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós női parfümök?

Tartós női parfümök?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani női parfümöket, amiket hosszabb idő elteltével is lehet érezni, nem pedig 2 perc után elillan.

Vannak emberek, akik mellett elmegyek az utcán és olyan jól lehet érezni a parfümjüket. Ők hogy csinálják? :D


Előre is köszi a válaszokat.



2016. ápr. 9. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy "csinálják", hogy Chanelt, Diort, Guerlaint, vagy niche illatokat használnak. Van ugyan olcsóbban is tartós parfüm, de nagyon nehéz eltalálni.
2016. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
chanelt ajánlanám :) sosem csalódtam bennük
2016. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemész a parfümériába és kipróbálod. Nem lehet azt ennyire egyértelműen kijelenteni hogy minden Chanel tartós. Személytől is függ, van akin ugyanaz az illat tartósabb, máson meg nem sokáig marad meg, de gyártón belül is van amelyik illat rövidebb, és van amelyik hosszabb ideig érezhető. Az olcsóbbak között is akadnak bőven gyöngyszemek, pl Madonna mindkét parfümje (más kérdés hogy én pont nem szeretem az illatukat).
2016. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!